Forum Forum o Evil Islands, gry, filmy, książki, inne ciekawe tematy. Wejdź i zobacz sam.
O Evil Islands w sieci. Porady, dyskusje i inne ciekawostki.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spolszczenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Evil Islands, gry, filmy, książki, inne ciekawe tematy. Wejdź i zobacz sam. Strona Główna -> Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doderss
Nowy
Nowy



Dołączył: 30 Kwi 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: XX

PostWysłany: Czw 7:32, 02 Maj 2019    Temat postu: Spolszczenie

Witam,

Zakupiłem ostatnio evila na gogu z racji że mój nowy komp nie posiada czytnika płyt (jestem w posiadaniu 2 oryginalnych CD) ale niestety nie doczytałem i gra nie jest dostępna tam w języku polskim. W internecie nie mogę za cholerę znaleźć spolszczenia do niej. Pobawiłem się trochę plikami .res i udało mi się spolszczyć dużą część gry ale nadal występują braki. Podczas rozmów z NPC nie ma dźwięku i nie które fragmenty w multi są napisy w języku angielskim i też nie ma dźwięku przy rozmowie z NPC (o ile w ogóle jest w multi). Podczas gry postacie odzywają się w j. polskim. Pliki które przekopiowałem to :

texts.res
textslmp.res
autorun.res
textures.res
menus.res

Te pliki zostały przekopiowane z pirackiej, ale polskiej wersji językowej gry (zainstalowanej)

Jest też plik na CD 2 speech.res który też rzekomo powinienem przekopiować ale w folderze już z grą takiego pliku nie mam, i nawet nie wiem gdzie mogę go przekopiować

Może wiecie co może być przyczyną?
Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Piterpl
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 30 Lip 2016
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: http://evilislands.tk

PostWysłany: Pią 17:31, 03 Maj 2019    Temat postu:

"pirackiej, ale polskiej wersji" nie ma pirackiej wersji
polskie teksty misji na multi: Evil Islands -> maps -> xxxx.mq
w speech.res są dźwięki rozmów z singla
brak rozmów na multi to norma

spolszczenia do wersji GOGowej nie ma, bo jest d*** gorsza, nawet dodatków nie można do niej dawać
Wygodniej ściągnąć polską wersje, np z evilislands.tk


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Evil Islands, gry, filmy, książki, inne ciekawe tematy. Wejdź i zobacz sam. Strona Główna -> Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin